pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Związki i Kariera

Dzień dobry
Mam na imię Kasia ur. 4-10-1972, mój mąż 9-9-1970,chciałabym wzmocnić związek, gdyż wyjeżdżam do pracy na dwa miesiące, i nie chciałabym zamartwiać się o męża, on zostanie w domu z dziećmi, i rejon kariery. z
góry dziękuje za poradę. Pozdrawiam. Kasia

Witam Pani Kasiu

Czy dobrze zrozumiałam? Chciałaby Pani zastosować takie „zabezpieczenie” w domu na okres swojego wyjazdu? Jak pewnie Pani się orientuje Feng Shui to pewne zasady aranżacji przestrzeni, na którą mają wpływ różne czynniki a co za tym idzie ta właśnie przestrzeń pozostaje w jakimś związku z osobami które w niej przebywają.

Oczywiście, napiszę jak wzmocnić strefy o które Pani pyta, ale proszę to raczej potraktować jako poprawę energetyczną tego miejsca i tej sfery życia nie zaś jak „cerbera” pilnującego porządku.

Strefę Związków, która znajduje się w południowo zachodniej części mieszkania, wzmacniamy za pomocą elementu Ziemi, jednocześnie akcentując w tym miejscu obecność podwójnych przedmiotów. W zależności od pomieszczenia mogą to być dwie sofy, dwa obrazy, dwie szafki nocne, dwa wieszaki itd.

Północna część domu to rejon Kariery i tu warto zadbać o żywioł Wody. Może to być kolor niebieski ( i wszystkie jego odcienie), lub plakat, czy tez obraz przedstawiający spokojnie płynącą wodę. Jeśli istnieje taka możliwość w tym miejscu można też umieścić domową fontannę.

Poniżej dołączam kilka pomocnych linków.

http://www.marcinsalski.pl/index.php?p=pytania&id=230

http://www.marcinsalski.pl/index.php?p=pytania&id=252

Pozdrawiam
Magdalena Łomozik