pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Wszystko idzie źle

Pieniądze przeciekają, wszystko psuje się, kłótnie, nie mam ochoty na seks. Syn konfliktowy. Ja depresja. Mąż nerwica. Syn 09.08.2001,córka 31.03.2003, mąż 14.06.1969,ja 23.05.1973. Dom1995 dwupoziomowy - w centrum skos, schody od drzwi strefa bogactwa – skład węgla. Czy na górę siatkę oddzielnie?

Witam Panią,

Układ siatki Bagua należy nałożyć według kierunków lub wchodząc na górę przyjąć, że schody wypadają odpowiednio w Wiedzy, Karierze lub Pomocnych Ludziach – zależy to, od  szkoły Feng Shui, którą chciałaby Pani zastosować.

Z Pani opisu wynika, że wszystkie relacje wyglądają niepoprawnie – co może mieć swoje podłoże w nieodpowiednio zagospodarowanej strefie Rodziny ( wschód ), natomiast nie potrafię znaleźć najtrafniejszego rozwiązania nie mając wszystkich danych.

Taka sytuacja wymaga szczegółowej analizy zarówno okolicy jak i samego domu (mieszkania) gdyż przyczyn może być wiele.

Jeśli strefa Bogactwa wypada w składzie węgla, proszę odnaleźć ją w każdym z pozostałych pomieszczeń i tam wzmocnić, równocześnie wprowadzając odpowiednią energię (Wody) do strefy Kariery.

Jestem natomiast przekonana, że w Państwa relacjach w dużej mierze mogłyby pomóc ustawienia rodzinne według metody Berta Hellingera, które bardzo serdecznie Pani polecam.

Jest wiele miejsc, gdzie ten rodzaj ustawień jest prowadzony, natomiast poniżej załączę link do strony na której może Pani zdobyć wstępne informacje o istocie tych warsztatów.

http://www.phoenix.org.pl/warsztaty.php#umh

Życzę siły i wytrwałości

Pozdrawiam
Magdalena Łomozik