pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Problemy małżeńskie a oczyszczanie domu

Mamy problemy małżeńskie. Czuję się zablokowana. Nastąpiło to jakiś czas po wprowadzeniu do nowego domu. Wcześniej mieszkało w nim małżeństwo, które się kłóciło, były pijatyki i rozwód. Daty urodzeń: moja 17.02.1972,
męża 23.10.1968, syna 31.01.2001.

Witam Panią,

Jest  wielce prawdopodobne, że negatywne emocje poprzednich mieszkańców, pozostawszy w domu, oddziałują na Państwa i właściwie należało się tego spodziewać.

Bardzo skutecznym sposobem jest oczyszczenie przestrzeni, co może Pani w bardzo prosty sposób wykonać sama. Poniżej załączam link, gdyż na łamach tego działu już poruszałam ten temat.

http://www.marcinsalski.pl/index.php?p=pytania&id=312

Ponadto mogą Państwo (oboje) skorzystać z oczyszczającej mocy soli. W takim przypadku należy pod prysznicem, nacierając ciało solą kuchenną, powtarzać w myślach formułę odcinającą związek z poprzednimi lokatorami. Następnie wystarczy wszystko dokładnie zmyć a efekty wkrótce nadejdą.

Myślę, że metody te mogą budzić wiele kontrowersji, natomiast polecam je jako sprawdzone i bardzo skuteczne. Nie mają, co prawda związku z analizą Feng Shui, ale stanowią dobry początek i dają podstawy do jakichkolwiek późniejszych działań związanych z ewentualnymi zmianami w przestrzeni.

Życzę Państwu wielu pogodnych chwil.

Pozdrawiam
Magdalena Łomozik