pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Poczęcie dziecka

Staramy się o dziecko. W sferze jeziora znajduje się kanapa (salon), na ścianie 2 obrazy przedstawiające po 3 kobiety (przyjaciółki).Co zmienić? Ja- 11.05.73, Liczba Qua 6, mąż 0 12.07.71, Liczba Qua 2. Pozdrawiam


Szanowna Pani,

Analizując Państwa wewnętrzne energie i sytuację, którą Pani opisuje, przede wszystkim widzę konieczność zastosowanie energii Ognia, ale wszystko po kolei.

Tak jak Pani napisała jako liczba Qua (6) związana jest Pani z energią Metalu, Pani zwierzę chińskie to Bawół reprezentujący Energię Ziemi w roku urodzenia związanym z Wodą.

Pani mąż jako liczba Qua związany jest z żywiołem Ziemi, zwierzę zodiaku chińskiego to Świnia reprezentująca energię Wody w roku Metalu.

Powyższa analiza wskazuje na harmonijny układ wewnętrznych energii, natomiast wspólnie dal Państwa, elementem wnoszącym ruch, działanie, przemiany zwłaszcza w kwestii poczęcia dziecka, ale nie tylko. Oznacza to, że powinniście Państwo generalnie w swoim otoczeniu zastosować elementy związane z tą właśnie energią.

Może to być:

  • Kolor: czerwony, fioletowy, intensywnie pomarańczowy lub różowy
  • Kształt: trójkąty, gwiazdy, wszelkie nieregularne kształty
  • Tematyka obrazów: dzieci, unoszące się balony, ruch, abstrakcja
  • Żywy ogień: kominek, świeczki, kadzidełka

Proszę wybrać formę, która najbardziej Państwu odpowiada i zastosować ją w na przykład dodatkach. Szczególnie proszę zwrócić uwagę, właśnie na rejon Twórczości (Jeziora), ale nie tylko w pomieszczeniu, które według siatki Bagua przypada na ten właśnie rejon, ale także na rejon ten znajdujący się w każdym pokoju czy pomieszczeniu. Nie wiem czy będzie możliwe przestawienie tej kanapy, jako ciężkiego elementu, blokującego energetycznie to miejsce-jeśli tak, proszę to zrobić, jeśli nie, proszę użyć kolorystyki wcześniej wymienionej do udekorowania tego mebla, albo w postaci narzuty czy też samych poduszek.

Ponadto obrazy znajdujące się w tym miejscu, aby mogły oddziaływać w sposób wspierający Państwa starania, powinny przywoływać na myśl radość, śmiech, zadowolenie. Nie potrafię ocenić tych obrazów nie widząc ich, ale najważniejsze są Państwa odczucia – proszę się, więc zastanowić, czy rzeczywiście takie wywołują skojarzenia? Mnie osobiście spotkania z przyjaciółmi kojarzą się z sympatycznie spędzonym czasem pełnym śmiechu i radości ( a to element Ognia w tematyce), ale czy tak jest i w tym przypadku, muszą Państwo osądzić sami.

Życzę wszystkiego, co najlepsze

Pozdrawiam
Magdalena Łomozik