pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Ośrodek wczasowy

Witam serdecznie!!!

Mam pytanie otwieramy z koleżanką ośrodek wczasowy musimy pomalować ściany na zewnątrz budynku (w jakim najlepiej kolorze budynek w lesie nad jeziorem) oraz bar wewnątrz (jaki kolor bedzie najlepszy to jest poddasze budynku) z góry dziękuję za pomoc.
Z poważaniem Roma

 

Witam Panią

Chciałabym udzielić odpowiedzi na postawie precyzyjniejszych danych, ponieważ nie tylko otoczenie, ale także wykres urodzeniowy budynku ma istotne znaczenie dla zastosowania kolorów.

Biorąc pod uwagę informacje jakimi dysponuję, myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie na zewnętrznej elewacji kolorów natury – w tym przypadku zieleni – aby było ciekawiej mogą Panie pomyśleć o zestawieniu kilku odcieni.

Taki charakter budynku da gościom poczucie integracji z naturą a myślę, że między innymi właśnie po to wybieramy się do takich ośrodków.

Jeśli natomiast chodzi o wnętrze baru mogą Pnie zastosować kolory Ognia tzn. intensywny fiolet, róż i ewentualnie czerwień – z tym ostatnim proszę uważać, żeby nie nadać lokalowi specyficznego charakteru. Mogą Panie nawiązać w dodatkach do tego co na zewnątrz, kolorem zielonym. Chodzi o to, żeby było ekspresyjnie, energetycznie, żeby się „działo” – rozumiem, że po to jest bar?

Ogień znajdzie świetne wsparcie w Drzewie a jego energia będzie służyła interesom.

Życzę pomyślności i pozdrawiam

Magdalena Łomozik