pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Kłótnie w małżeństwie II

WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy małżeństwem od 2 tygodni, martwi nas fakt że coraz częściej się kłócimy! Mieszkamy u rodziców męża, mamy maleńki pokoik (3m/3m). Ja urodziłam się 17.09.1980 a mąż 26.04.1982, może jest jakiś sposób na poprawienie relacji miedzy nami, bo nie wiem czemu wszystko się psuje!
Pozdrawiam


Dzień dobry Pani,

Przede wszystkim „zamknięcie” – a tak działa niewielka powierzchnia, zwłaszcza, jeżeli ją dzielimy z drugą - nawet najukochańszą osobą – zazwyczaj prowadzi do „przesycenia” wzajemnego energii. Prawda, że jak trochę potęsknimy, to i spotkanie wygląda inaczej?

Jeżeli na chwilę obecną nie mają Państwo innej możliwości, proszę się zastanowić, jakie są Państwa oczekiwania, ponieważ w zależności od nich powinna być zaaranżowana przestrzeń.

Jeśli Państwa marzeniem jest przeprowadzka „na swoje” – należałoby tak zaaranżować pokój, aby wesprzeć strefy odpowiedzialne za Pomocnych ludzi, Karierę i Bogactwo. Nie potrafię bez znajomości tego miejsca określić konkretnych rozwiązań, tym bardziej, że niezupełnie znam okoliczności tej „niezgody”.

Z całą pewnością natomiast wprowadzenie elementu Wody, w postaci małej domowej fontanny, czy też obrazu przedstawiającego spokojnie płynącą wodę, ułatwi komunikację pomiędzy Państwem – a to przecież podstawa do dalszych działań.

Pozdrawiam i życzę dobrego porozumienia.
Magdalena Łomozik