pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Kłótnie w małżeństwie

Witam,

Po przeczytaniu kilku odpowiedzi dotyczących wpływu feng shui na relacje w małżeństwie i związkach partnerskich postanowiłam do Pana napisać. Ja urodziłam się 06.07.1970 r., a mój mąż 17.09.1969 r. W zasadzie kochamy się jesteśmy już 13 lat po ślubie (1993), a mimo to ciągle się sprzeczamy. W 2004 r. przeprowadziliśmy się do mieszkania w bloku z 1980 roku i nasze relacje pogorszyły się na tyle, że o mało nie doszło do rozpadu naszego małżeństwa. Czy są jakieś zasady którymi, moglibyśmy kierować się, a które mogłyby osłabić złe relacje? Bardzo proszę o radę.

Pozdrawiam

Szanowna Pani,

Powodów niezgodności w małżeńskich relacjach może być wiele, jednakże z dat urodzenia, które Pani podała wynika jedna bardzo wyraźna kwestia.

Pani urodziła się jako astrologiczny Pies związany z żywiołem ZIEMI w roku METALU, pod wpływem liczby qua 3 związanej z żywiołem DRZEWA

Pani mąż natomiast, to astrologiczny KOGUT związany z żywiołem METALU w roku ZIEMI, pod wpływem liczby qua 4 reprezentującej żywioł DRZEWA.

Zarówno z indywidualnego zestawienia Państwa żywiołów jak i porównawczego, wynika ewidentny brak żywiołu WODY, który wprowadziłby harmonię w wasze relacje a także pomógłby każdemu z osobna uzupełnić jej braki.

Jako rozwiązanie proponuję wprowadzenie tego elementu w Państwa otoczenie.

Począwszy od dodatków w ubraniu po zastosowanie w wystroju wnętrza.

WODA to:

  • Wszelkie odcienie niebieskiego, turkus
  • Kształty faliste
  • Woda w postaci naturalnej (akwarium) lub plakatu – należy unikać wody wzburzonej.

Jednocześnie proszę zwrócić uwagę czy w Państwa otoczeniu nie znajduje się zbyt dużo elementu OGNIA:

  • Kolor czerwony, fioletowy, intensywny róż
  • Kształty ostre
  • Ogień naturalny (kominek, świece)

Jeśli tak jest, proszę ograniczyć ilość tego elementu.

Muszę również uprzedzić Panią, że powyższe rozwiązanie może być tylko jednym z etapów, ponieważ, jak zapewne Pani wie, wpływ na nasze zachowania, odczucia, nastroje zależy nie tylko od prostych elementów naszego otoczenia ale także od kierunków geograficznych oraz szczegółowej astrologii domów i osób. Niestety data budowy domu nie jest wystarczającą informacją do przeprowadzenia skrupulatnych obliczeń, od których zależałyby dalsze działania.

Sądzę jednak, że w Państwa przypadku wprowadzenie wcześniej zasugerowanego żywiołu znacznie poprawi relacje.

Życzę pomyślności i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty.

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin Salski