pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Kłótnie III

Ciągle kłócimy się z żoną - czy data naszych urodzin może mieć na to wpływ. Co zrobić by to zmienić? data urodzenia żony 1977.05.11 moja 1979.03.05


Dzień dobry Panu,

Różnice w cechach astrologicznych oczywiście mogą mieć wpływ na problemy z komunikacją.

Przyjrzyjmy się więc Państwa cechom.

Liczba qua Pana żony to 1 związana z elementem WODY, zwierzę znaku chińskiego to Wąż reprezentujący żywioł OGNIA w roku OGNIA.

Pana liczba qua to 3 związana z żywiołem DRZEWA, zwierzę chińskie to Koza reprezentująca żywioł ZIEMI w roku ZIEMI.

Już pobieżna analiza wskazuje na brak wspólnego żywiołu, który stanowiłby ogniwo łączące, dwie tak różne astrologicznie osoby. W pierwszej kolejności jednak należy zadbać o harmonię  wnętrza każdego z Państwa osobno, dlatego też proponuję wprowadzić w otoczenie Pana żony energię DRZEWA (kolor zielony, kwiaty) dla Pana natomiast energię METALU (kolor biały, złoty, srebrny) i WODY (kolor błękitny, turkusowy, obrazy przedstawiające wodę).

Są to żywioły które uzupełnią niedobory energetyczne wynikające z Państwa indywidualnych cech astrologicznych, ponadto WODA będzie stanowiła dobrą podstawę do poprawnej komunikacji. Proszę jednak pamiętać iż jest to tylko jeden aspekt spośród wielu możliwych przyczyn niezgody.

Oprócz wpływu cech astrologicznych istnieje szereg innych czynników oddziałujących na Państwa samopoczucie a co za tym idzie także relacje.

Jednym z nich może być przestrzeń w której Państwo przebywacie i dysharmonia w niej panująca. Relacje partnerskie to bardzo trudny i delikatny temat, dlatego analiza przed postawieniem „diagnozy” powinna być bardzo  szczegółowo i starannie przeprowadzona.

Proszę na początek wprowadzić wyżej rekomendowane elementy i uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Magdalena Łomozik