pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Jak odzyskać partnera

Chciałabym odzyskać byłego chłopaka jego data ur.17.05.1983 moja 06.07.1980. W moim mieszkaniu sypialnia jest na północ okno vis a vi drzwi kuchnia z salonem na południe okna są na południe. Co można zrobić?

Dzień dobry Pani,

Obawiam się, że moja odpowiedź wcale Pani nie zadowoli. Widzi Pani…, Feng Shui pomaga w przywracaniu harmonii, przewiduje pewne zdarzenia starając się zoptymalizować oddziaływanie przestrzeni, pomaga zarządzać otaczającą nas energią tak, aby czerpać z korzystnych oddziaływań a niwelować niesprzyjające, ale… nie pozwala manipulować ludźmi! Niestety, albo raczej na szczęście, nie można oddziaływać na kogoś wbrew jego woli.

Można dążyć do pewnych efektów, ale życie czasem pokazuje, ze nie tędy droga i warto to zauważyć, aby płynąć z jego nurtem a nie pod prąd. Jeżeli chciałaby Pani uaktywnić rejon Związków, proszę wprowadzić element Ognia, ale efektów nie można przewidzieć.

Uaktywnienie wiąże się z nowymi możliwościami, ale proszę wziąć pod uwagę, że pewnych rzeczy nie da się przewidzieć i dopiero, kiedy zaistnieją możemy podjąć decyzję, czy chcemy je zatrzymać, czy też nadal podążamy w poszukiwaniu nowego.

Z pewnością nie jest to łatwe i nie znając dokładnie sytuacji nie chciałabym stanowczo się wypowiadać, tym bardziej, że nikt nie ma prawa do oceny postępowania drugiego człowieka, ale proszę się zastanowić, czy da Pani radę przekonać samą siebie, że warto iść do przodu nie oglądając się wstecz?

Ingerencja w czyjąś wolną wolę nigdy nie wypada na korzyść tego, kto ingeruje. To zawsze wiąże się z ryzykiem a ewentualnie odniesiony sukces jest tylko połowiczny i chwilowy.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Łomozik