pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Feng-Shui a małżeństwo

Mam 28 lat i zastanawiam się czy kiedykolwiek wyjdę za mąż. Czy Feng-Shui może mi pomóc w znalezieniu partnera?

Szanowna Pani,  Oczywiście nie jestem w stanie odpowiedzieć wprost na pytanie czy i kiedy wyjdzie Pani za mąż, ale życzę Pani tego serdecznie. Feng-Shui może pomóc w znalezieniu partnera - jest to chyba jedno z najczęstszych zleceń każdego eksperta. Oto kilka podpowiedzi co robić aby pomóc sobie w znalezieniu partnera:

  • Proszę popracować nad sferą Związków w Pani sypialni. Jest to prawy daleki narożnik pokoju patrząc od strony drzwi. Niech będzie tam pięknie a przedmioty znajdujące się tam niech występują parami. Dobre kolory dla ozdobienia tego miejsca to czerwień, pomarańczowy i żółty. Proszę oświetlić ten rejon, powiesić tam obraz przedstawiający parę kaczek lub innych ptaków albo parę bawiących się delfinów. Może Pani też umieścić tam coś poruszającego się pod wpływem ruchu powietrza (dzwonek chiński lub mobil).
  • Niech w Pani mieszkaniu będzie zawsze więcej miejsc przy stole i do odpoczynku niż wynika to z liczby domowników.
  • Niech Pani łóżko stoi tak aby było do niego dojście z obu stron.
  • W swoich strojach proponuję używać koloru pomarańczowego, brzoskwiniowego, czerwonego i żółtego. (oczywiście może Pani ubierać się w dowolne stroje ale proszę starać się zawsze dodać jakiś element w jednej z tych barw)
  • Może Pani także zamówić amulet u mistrza kaligrafii chińskiej - polecam usługi pani Magdy Gierak (magda@gierak.de, telefon 605 723 834).

To kilka prostych uniwersalnych recept. Jeśli recepty te nie pomogą proponuję zamówić pełną ekspertyzę - ona na pewno pomoże.
Na koniec, chciałbym dodać, że według Chińczyków 28 lat to wcale nie tak wiele. Według chińskiej numerologii ludzie osiągają dojrzałość w wieku od 27 do 35 lat! Proszę więc się nie niecierpliwić - na wszystko w życiu przychodzi właściwy moment.
 
Serdecznie pozdrawiam,
Marcin Salski