pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Dopasowanie osobowości

Ja 20.12.1983 r. a mój chłopak 10.08.1977r. Ogień i woda!!! Na razie nie mieszkamy razem i nie wiem, kiedy to nastąpi.
Proszę o doradzenie jak powinniśmy nasze otoczenia (w przyszłości otoczenie) dopasować do nas obojga abyśmy byli ze sobą szczęśliwi, potrafili się lepiej dogadać i się nie kłócić

Witam Panią,

Hmmm….. pyta Pani jak dopasować otoczenie, tak aby Państwa wspierało…

Wie Pani, że niemożliwe jest opisanie tego w krótkim mailu? Jeśli teraz się Państwo kłócicie, proszę się zastanowić, co jest powodem – czy zmiana otoczenia i zaaranżowanie go w odpowiedni sposób wystarczy?

Chodzi o to, że mieszkając osobno, macie Państwo więcej „przestrzeni” a mimo to wnioskuję z Pani maila, że już są pierwsze „tarcia”. Sądzę, że powinniście Państwo już teraz szukać przyczyn niezgody i możliwości zapobiegania im, lub rozwiązywania za pomocą konstruktywnej rozmowy, gdyż wspólne zamieszkanie nie rozwiąże tego problemu a może być wręcz odwrotnie. Nie mogę dać Pani recepty na urządzenie wnętrza, dzięki której Państwa związek będzie harmonijny. Aby zsynchronizować osoby z przestrzenią w najkorzystniejszy dla nich sposób, potrzebne są dane na temat tej powierzchni, a ona przecież jeszcze nie istnieje? Czy tak?

Rozumiem, że pisząc ogień i woda ma Pani na myśli Państwa temperamenty? To nie jest rozbieżność, ale wzajemna możliwość uzupełniania się – proszę popatrzeć na to w ten sposób.

Człowiek Ogień jest: porywczy, energiczny, działa pochopnie, mówi dużo-często bez zastanowienia, jest go wszędzie pełno, trudno go kontrolować

Człowiek Woda jest: stonowany, działa z rozmysłem, jego wypowiedzi są trafne i przemyślane, to urodzony obserwator, skoncentrowany i wyważony.

Jak Pani myśli, czy te dwie osoby znajdą wspólny język, czy jest coś, co je przyciągnie do siebie? – myślę, że właśnie ta odmienność, którą trzeba dobrze ukierunkować, żeby działała na ich korzyść.

Jeśli natomiast chodzi o Państwa cechy astrologiczne, Pani liczba Qua to 7 czyli Metal, zwierzę znaku chińskiego to Świnia związana z elementem Wody w roku Wody – oznacza to układ harmonijny. Natomiast liczba Qua Pani chłopaka, to 2 reprezentująca żywioł Ziemi, zwierzę to Wąż związany z elementem Ognia w roku Ognia – ten układ również jest harmonijny. Elementem, łączącym Państwa wewnętrzne energie jest żywioł Drzewa o który w najbliższym otoczeniu należałoby zadbać w przyszłości.

Kolor Drzewa: zielony, brązowy z fakturą drzewa

Kształt: smukły, pionowe pasy

Materiały: tartan, wiklina, drzewa, żywe rośliny

Pozdrawiam i życzę wszystkiego, co najlepsze
Magdalena Łomozik