pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Domowe kłopoty

Zwracam się z prośba córka często mi choruje, ciągle brakuje nam pieniędzy, czego ujściem są nasze stale kłótnie i brak zrozumienia w naszym małżeństwie. Żona 24.03.75 ja 12.04.75 córka 18.05.04.Proszę o pomoc.

Szanowny Panie,

Najważniejszą sprawą, która wymaga interwencji jest stan zdrowia Państwa córki.

Nie pisze Pan o rodzaju choroby, ale często jest to reakcja dziecka na atmosferę panującą w domu. Nawet, jeżeli dziecko jest malutkie i nie jest bezpośrednio świadkiem kłótni, odczuwa i reaguje na nagromadzone przez Państwa emocje. To naturalna umiejętność, którą z wiekiem zatracamy. Przyczyną może też być niewłaściwa lokalizacja pokoju, ale na początek proponuję wyjaśnienie i załagodzenie sytuacji, jaka istnieje pomiędzy Państwem.

W rejonie północnym mieszkania, gdzie znajduje się strefa Kariery proszę zadbać o wspierający ją element Wody, natomiast w rejonie południowo zachodnim, odpowiedzialnym za Związki, proszę umieścić przedmiot kojarzący się z „parą”. Dwa obrazki o uzupełniającej się tematyce, dwie takie same ozdoby lub coś, co będzie symbolizowało Państwa związek.

Proszę także zwrócić uwagę, czy rejon ten urządzony jest w energii Ziemi, która ma właściwości stabilizujące związek.

Warto podjąć wszelkie próby, wyjścia z tej sytuacji, gdyż najbardziej poszkodowana osobą jest niewątpliwie Państwa córka i istnieje duże prawdopodobieństwo, że poprawa w Państwa relacjach przywróci równowagę dziecku.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Łomozik