pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Brak partnera III

Ur.19.05.1974. Problem: brak miłości i faceta. W strefie związków w mieszkaniu - szkoła intuicji, kier. północny - zachód są 2 kwiatki, 2 świeczki, doniczka gliniana z figurka zakochanej pary i prostokątna lampa (kremowa). W tym obszarze jest strefa dodana - logga.

Witam Panią,

Z Pani opisu wnioskuję, że uaktywniała a raczej zaaranżowała Pani strefę w sposób „podręcznikowy”. Nic się nie zmieniło zgodnie z oczekiwaniami?

Myślę, że wiele osób w ten właśnie sposób dochodzi do wniosku, że Feng Shui nie działa.

No właśnie, nie działa w odpowiedni sposób, ale działa.

Po pierwsze aranżacja przestrzeni, to nie tylko wybrana strefa, ale otoczenie jako całość.

Tak jak nie można oczekiwać, zachowania dobrego zdrowia dzięki przyjmowaniu regularnie witamin, tak nie należy rozpatrywać problemu dotyczącego jakiejś strefy życia jednopłaszczyznowo. Aby utrzymać zdrowie w dobrej formie, należy spełnić szereg wymogów, zastosować wiele technik i samodyscypliny.

Podobnie sprawa ma się ze stosowaniem metod aranżacji przestrzeni, aktywacji i odblokowywania rejonów powodujących uciążliwy przebieg naszego życia.

Dlatego też konsultanci, rozpatrując jeden problem, szukają rozwiązania w wielu miejscach i za pomocą różnych szkół.

Być może problem ze znalezieniem partnera źródło swoje ma w innej strefie? Nie jestem w stanie przeanalizować wszystkich aspektów nie znając szczegółów, ale...

czasem przyczyna może leżeć w podświadomości. Częste są przypadki, kiedy małżeństwo stara się o dziecko przez wiele lat i kiedy wszystkie metody zawodzą a lekarze nie dają szans rodzina decyduje się na adopcję i już po paru miesiącach okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Rozumie Pani, jak to działa? Przeogromna chęć dokonania czegoś a jednoczesny strach przed porażką wprowadza coś na kształt blokady, która znika dopiero gdy sprawę „odpuszczamy”.

Może powinna Pani znaleźć jakieś zajęcie, pasję, coś co będzie sprawiało Pani ogromną przyjemność, może coś czego Pani do tej pory nie robiła? Spotkania z nowymi ludźmi otwierają nowe możliwości.

Jeszcze jedna sugestia, w Pani strefie związków jest straszny tłok – trochę dużo tych podwójnych przedmiotów a doniczka oraz kremowa i prostokątna lampa to przede wszystkim Ziemia, która stabilizuje aktualną sytuację (czyli brak partnera).

Proponuję Pani zdecydować się na jeden element symbolizujący związek a przede wszystkim wprowadzenie energii Ognia, która służy do intensywnego „ruszenia” sprawy.

Pozdrawiam
Magdalena Łomozik