pracownia Feng Shui

Pytania i odpowiedzi


Aranżacja mieszkania

Przygotowujemy się do urządzenia mieszkania do którego mamy się przeprowadzić w marcu 2007. Plan mieszkania zamieściłem tutaj : Na początku nie planujemy dokonywać zmiany przeznaczenia pomieszczeń, chciałbym więc prosić uprzejmie o poradę czy ten układ mieszkania jest korzystny oraz na jakie sprawy należy zwrócić szczególną uwagę urządzając ten lokal. Na rysunku podałem daty urodzenia osób które będą korzystać z poszczególnych sypialni. Bardzo proszę o poradę i z góry dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie,
Wojciech G.

Witam Pana

Aby móc sprawdzić rozkład energii, oprócz daty urodzenia niezbędna jest również płeć – a tej niestety brakuje, tak więc w tej kwestii nie mogę pomóc, ale są pewne ogólne zasady, które na łamach „szybkich porad” wielokrotnie były już zamieszczane, więc pozwolę sobie dołączyć kilka linków.

Jeśli chodzi o kształt mieszkania, jest bardzo regularny, co z pewnością stanowi jego atut.

W związku z tym, że w części południowo wschodniej znajduje się niewielka część odjęta związana ze strefą Bogactwa, należałoby ją uzupełnić. Ponieważ w tym miejscu wypada taras, należy go zagospodarować tak, aby stał się częścią domu. W lecie nie powinno stanowić problemu aktywne korzystanie z niego, natomiast w zimie należy zadbać o zimozielone rośliny, dekoracje świąteczne, tak, aby wzrok „podążał” w tym kierunku a tym samym aktywował to miejsce.

Zapraszam również do „poszukiwań” w odpowiedziach już udzielonych.

Pozdrawiam
Magdalena Łomozik